Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zembry

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe Siedlce

Siedlce(Zembry + 23 km)

420 000 zł39,60 m² 10 606,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 39,6 m2 w Siedlcach przy ulicy Fabrycznej 8. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu ulicy Floriańskiej, blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Berezowska

Międzyrzec Podlaski(Zembry + 18 km)

1 500 000 zł319,92 m² 4 688,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w Międzyrzecu Podlaskim ul. Berezowska! Lokalizacja: międzyrzec Podlaski, ul. Berezowska tylko 100 metrów do żwirowni! Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46,40 m² 10 129,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak, ul. Jaśminowa

Siedlce(Zembry + 23 km)

1 099 000 zł266,55 m² 4 123,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 266.55 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:Jaśminowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 442 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 934 000 zł1 228,34 m² 2 388,59 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:3 458 m²

Oferta dostępna tylko w veritas Nieruchomości! Cena netto 2.934.000 złotych + podatek VAT(23%) = 3.608.820 złotych brutto. Przedstawiam ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie w sercu Siedlec gotowe do wprowadzenia, z balkonem i meblami w cenie. Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w samym centrum Siedlec, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Siedlce

Śródmieście,Siedlce(Zembry + 23 km)

5 500 000 zł1 770 m² 3 107,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:14 450 m²

Na sprzedaż nieruchomość przemysłowa zlokalizowana się w Siedlcach na terenie przemysłowym. Nieruchomość składa się z dwóch działek: 1. pow. 12799m2, wymiary ok. 120m x 100m,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Browarna

Błonie,Siedlce(Zembry + 23 km)

399 000 zł25,41 m² 15 702,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mam przyjemność zaprezentować lokal usługowy na sprzedaż przy ulicy Browarnej w Siedlcach o łącznej powierzchni 25,41m2. Wyposażenie I wnętrze: lokal zaprojektowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal usługowy, ul. Konarskiego

Łuków(Zembry + 18 km)

25 zł/m²118,03 m² 2 951 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Adres: ul. Stanisława Konarskiego 2, łuków Powierzchnia uż. do wynajmu: 118,03 m2, usytuowane na I p. Liczba pomieszczeń: 11 Grunt: dz. ewid. nr 7576/1, o pow. 525 m2 (użytkowanie wieczyste).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Biel

Biel(Zembry + 17 km)

47 200 zł59,98 m² 786,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 59,98 m2 w miejscowości Biel, nr 16. Działka nr 197/4. Pokój nr 1 pow. 11,34 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zembry

Zembry,lubelskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom drewniany 120 m2,działka 0,5 ha Zembry gmina Trzebieszów koło Łukowa: -siedlisko z budynkami gospodarczymi : -garaż -obora -stodoła -dojazd z dwóch stron(droga asfaltowa) -5 izb -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Zembry

Zembry,lubelskie

195 000 zł10 300 m² 18,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana,inwestycyjna 1,30 ha w kształcie prostokąta przy drodze asfaltowej.W drodze: -prąd -światłowód -wodociąg -w perspektywie gaz Działka położona: -150 m szkoła -100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zembry,lubelskie

370 000 zł148 m² 2 491,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Polecam do sprzedaży piękny zadbany dom dla rodziny.Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 22,77 m.kw jadalnia 8,68 m.kw kuchnia otwarta z oknem 11,28 m.kw hall 10,88 m.kw łazienka 10,03 m.kw.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij